Nasza misja

Misją Klubu Malucha u Niani Ani jest stworzenie kameralnego, ciepłego i bezpiecznego miejsca, w którym dziecko może  komfortowo się rozwijać.

Pomysł zrodził się z potrzeby stworzenia dzieciom miejsca, w którym będą miały prawie tak dobre warunki do rozwoju jak warunki domowe. Miejsca, w którym dziecko ma prawo do akceptacji i indywidualnego tempa rozwoju. Gdzie mądrze i rozsądnie stawia się granice z bezgraniczną cierpliwością.

Doświadczenie skłoniło nas do wielu przemyśleń i wniosków na temat mądrej opieki. Takiej, która nakierowana jest na potrzeby każdego dziecka z poszanowaniem jego praw.

Największą wartością naszego klubu dziecięcego są ludzie: dzieci, rodzice i nianie.

Zbudowanie zespołu odpowiedzialnych i profesjonalnych opiekunów jest naszym priorytetem.

Ciepła, empatyczna i kreatywna niania gwarantuje opiekę na najwyższym poziomie.

To wszystko ma zapewnić rodzicom dzieci pełną satysfakcję i „spokój ducha” w czasie pobytu malucha w klubiku.

Nasza wizja

Klub Malucha U Niani Ani powstał z potrzeby pracy z małymi dziećmi, empatii i misji.

Nazwa zrodziła się w sposób bardzo naturalny, obydwie na imię mamy Ania i chcemy być bardziej nianiami dla naszych dzieci niż opiekunkami.

Wskazówką do pracy z dziećmi są opracowane i funkcjonujące już od wielu lat doświadczenia osób, które rozpowszechniły metodę Montessori. Przy doborze zajęć dodatkowych kierowałyśmy się potrzebami dzieci dobierając tematykę i formę odpowiednią do faz rozwoju, pozwalając każdemu w swoim własnym tempie rozwijać się i przy okazji czerpać z tych zajęć ogromną radość.

O klubiku

Miejsce, w którym powstanie klubik zostało specjalnie przystosowane do naszych potrzeb. Stawiamy na komfort pracy i bezpieczeństwo naszych maluszków.

Kolorystyka sal zabaw jest dobrana w sposób bardzo przemyślany, nie powodujący przebodźcowania dzieci kolorami i formami.

Lokal znajduje się na nowo wybudowanym Osiedlu Rodzinnym w Iwinach (przy rondzie, wjazd na ul. Buforową). Wyposażony jest w klimatyzację, ogrzewanie podłogowe, a duże okna sprawiają, że sale zabaw są jasne i wesołe.  Materiały wykończeniowe, meble, wykładziny techniczne, oświetlenie oraz zabawki posiadają atesty i certyfikaty bezpieczeństwa zgodne z wymaganiami Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz Państwowej Komendy Straży Pożarnej.

Dodatkowym miejscem do spędzania czasu w naszym Klubiku jest taras, z którego będziemy korzystać w ciepłe dni. Będzie to nasz „prywatny plac zabaw”- bezpieczny i kolorowy.

Klub Malucha u Niani Ani zapewniać będzie opiekę od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 do 17.00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.

Od 2020 roku będzie ogłaszana co roku dwutygodniowa przerwa wakacyjna.

Anna Lutyńska

właściciel, opiekun

Anna Grzebieniak

właściciel, opiekun

Klub Malucha u Niani Ani w Iwinach wpisany do rejestru żłobków i klubów dziecięcych pod numerem: 13861/Z
Organ Nadzorczy: Burmistrz Siechnic

Klub Malucha u Niani Ani w Jeszkowicach wpisany do rejestru żłobków i klubów Dziecięcych pod numerem : 19485/Z
Organ Nadzorczy: Wójt Gminy Czernica

ZAPISY NA ROK 2023 - 2024

Skip to content