Nasza misja

Misją Klubu Malucha u Niani Ani jest stworzenie kameralnego, ciepłego i bezpiecznego miejsca, w którym dziecko może  komfortowo się rozwijać.

Pomysł zrodził się z potrzeby stworzenia dzieciom miejsca, w którym będą miały prawie tak dobre warunki do rozwoju jak warunki domowe. Miejsca, w którym dziecko ma prawo do akceptacji i indywidualnego tempa rozwoju. Gdzie mądrze i rozsądnie stawia się granice z bezgraniczną cierpliwością.

Doświadczenie skłoniło nas do wielu przemyśleń i wniosków na temat mądrej opieki. Takiej, która nakierowana jest na potrzeby każdego dziecka z poszanowaniem jego praw.

Największą wartością naszego klubu dziecięcego są ludzie: dzieci, rodzice i nianie.

Zbudowanie zespołu odpowiedzialnych i profesjonalnych opiekunów jest naszym priorytetem.

Ciepła, empatyczna i kreatywna niania gwarantuje opiekę na najwyższym poziomie.

To wszystko ma zapewnić rodzicom dzieci pełną satysfakcję i „spokój ducha” w czasie pobytu malucha w klubiku.

Nasza wizja

Klub Malucha U Niani Ani powstał z potrzeby pracy z małymi dziećmi, empatii i misji.

Nazwa zrodziła się w sposób bardzo naturalny, obydwie na imię mamy Ania i chcemy być bardziej nianiami dla naszych dzieci niż opiekunkami.

Wskazówką do pracy z dziećmi są opracowane i funkcjonujące już od wielu lat doświadczenia osób, które rozpowszechniły metodę Montessori. Przy doborze zajęć dodatkowych kierowałyśmy się potrzebami dzieci dobierając tematykę i formę odpowiednią do faz rozwoju, pozwalając każdemu w swoim własnym tempie rozwijać się i przy okazji czerpać z tych zajęć ogromną radość.

O klubiku

Miejsce, w którym powstanie klubik zostało specjalnie przystosowane do naszych potrzeb. Stawiamy na komfort pracy i bezpieczeństwo naszych maluszków.

Kolorystyka sal zabaw jest dobrana w sposób bardzo przemyślany, nie powodujący przebodźcowania dzieci kolorami i formami.

Lokal znajduje się na nowo wybudowanym Osiedlu Rodzinnym w Iwinach (przy rondzie, wjazd na ul. Buforową). Wyposażony jest w klimatyzację, ogrzewanie podłogowe, a duże okna sprawiają, że sale zabaw są jasne i wesołe.  Materiały wykończeniowe, meble, wykładziny techniczne, oświetlenie oraz zabawki posiadają atesty i certyfikaty bezpieczeństwa zgodne z wymaganiami Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz Państwowej Komendy Straży Pożarnej.

Dodatkowym miejscem do spędzania czasu w naszym Klubiku jest taras, z którego będziemy korzystać w ciepłe dni. Będzie to nasz “prywatny plac zabaw”- bezpieczny i kolorowy.

Klub Malucha u Niani Ani zapewniać będzie opiekę od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 do 17.00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.

Od 2020 roku będzie ogłaszana co roku dwutygodniowa przerwa wakacyjna.

Nasze Nianie

Anna Lutyńska

właściciel, opiekun

Anna Grzebieniak

właściciel, opiekun

Monika Bułkowska

opiekun

Małgorzata Madera

opiekun

Klub Malucha u Niani Ani w Iwinach wpisany do rejestru żłobków i klubów dziecięcych pod numerem: 13861/Z
Organ Nadzorczy: Burmistrz Siechnic

Klub Malucha u Niani Ani w Jeszkowicach wpisany do rejestru żłobków i klubów Dziecięcych pod numerem : 19485/Z
Organ Nadzorczy: Wójt Gminy Czernica

ZAPISY NA ROK 2021 - 2022